Головна Контакти Карта сайта

Типи та види систем опалення,системи опалення,парове опалення,водяне опалення,повітряне опалення,інфрачервоне опалення,інфрачервоні випромінювач,Інфрачервоне теплове випромінювання

       Тепла підлога, інфрачервона нагрівальна плівка

ОСВІТЛЕННЯ, ОПАЛЕННЯ ТА ВЕНТИЛЯЦІЯ

ТЕПЛА ПІДЛОГА

Інфрачервона плівка для обігріву

ПП "КАПОНІР"

тел.      
Бесплатный трафик всем желающим

Перейти на русский язык

Типи та види систем опалення.

   В залежності від теплопередачі всередині опалювального приміщення системи опалення поділяються на конвективні і променисті.

Конвективне опалення здійснюється за допомогою перемішування холодного та гарячого повітря. Промениста система заснована на перенесенні тепла тепловими променями.

Класифікація систем опалення:

за типом нагрівача: газові, геотермальні, дров'яні, мазутні, сонячні, вугільні, торф'яні, пелетні, електричні (кабельна);

в залежності від теплоносія: водяні, повітряні, парові, комбіновані;

за типом обігрівачів: променисті, конвективно-променисті, конвективні;

по виду циркуляції теплоносія: з природною та штучної (примусовою) циркуляцією;

за масштабом дії: місцева і централізована;

в залежності від режиму роботи: постійно працюючі протягом опалювального сезону і що періодично вмикаються (у тому числі акумуляційні);

За всю історію людства застосовувалися наступні види опалення:

  • вогнеповітряне опалення;
  • парове опалення;
  • водяне опалення;
  • повітряне опалення;
  • інфрачервоне опалення;
  • термодинамічне опалення

Вогнеповітряне опалення

Сама назва говорить, що нагрів повітря здійснюється від вогню.

Найпершим джерелом вогнеповітряного опалення можна вважати звичайне багаття. У Стародавньому Римі існувала система під назвою гіпокауст. Нагрітий дим проходив у димних каналах, прокладених в кам'яних підлогах. Подібні системи існували і в стародавніх Китаї і Кореї. Потім з'явився камін. Після занепаду Риму в будинках середньовічної Європи з'явилися печі-кам'янки. Печі будували з глини, каменю і навіть кахлю.

Водяне опалення

Недоліки вогнеповітряного опалення та розвиток науки і техніки призвели до створення водяного опалення. Тут теплоносій-вода нагрівалася в печі і природним самопливом текла по трубах в опалювальні приміщення до приладів віддачі тепла. Ці системи дуже популярні досі.

Парове опалення

Парове опалення в основному почало застосовуватися на підприємствах, де були встановлені парові машини і було багато використання пари. Щоб використовувати тепло цього пара, що бездарно йшов у атмосферу, вирішили направити його в труби і опалювати виробничі приміщення.

Повітряне опалення

Останнім часом саме ця система досить популярна. У ній в теплогенераторі нагрівається теплоносій-повітря і подається в опалювальні приміщення.

Інфрачервоне опалення

В даний час найсучасніша, економна і модна система. В якості джерела тепла застосовується інфрачервоні випромінювачі. Інфрачервоне опалення може бути як основним так і додатковим. Інфрачервоне теплове випромінювання нагріває не повітря, а безпосередньо, що потрібно обігріти: людей і навколишні предмети.

Термодинамічне опалення

Самий сучасний та ефективний вид опалювальної системи. У ній застосовується термодинамічна машина - тепловий насос. В ній тепло просто переноситься з навколишнього повітря всередину приміщення і за допомогою термодинамічної функції змінюється його температура.

Одним з прикладів застосування термодинамічного опалення можуть служити кондиціонери, які мають функцію обігріву. Технічна складність і відносно висока вартість таких систем поки стримує масове їх застосування.


Фірма © "КАПОНІР"
© WEBster. 2011-2013

Всі права захищені. Копіювання або використання інформаційних матеріалів сайту без активної ссилки на нього заборонено!